Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Změna k zápisu žáků do 1. ročníku ZŠ

Změna k zápisu žáků do 1. ročníku ZŠZápisy k základnímu vzdělávání proběhne v souladu s právními předpisy. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, v období od 6. dubna do 20. dubna 2021.  Zápis se týká dětí narozených od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015.

Podání žádosti 

Přihlášku je tedy možné doručit následujícími způsoby: 

  1. do datové schránky školy (g2emhea),
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!),
  3. poštou,
  4. vhozením podepsané žádosti do schránky u vchodu do budovy.

Pokud by bylo podání učiněno pomocí jiných technických prostředků (např. e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, telefaxem apod.), je nutné jej do 5 dnů ze strany zákonného zástupce potvrdit jedním z výše uvedených způsobů.